Przejdź do treści

Etui bumper – zyskujące na popularności etui na telefony

Wszyscy obecnie posiadamy telefony. Stały się one nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Korzystamy z nich bardzo dużo, dzięki ich wielofunkcyjności. Z doświadczenia wiemy, jak łatwo jest nam go przypadkowo upuścić na podłogę. Może wówczas dojść do pęknięcia ekranu, co z kolei wiąże się ze sporymi utrudnieniami lub całkowitym uniemożliwieniem użytkowania do czasu naprawy. Aby zapobiec takiej sytuacji, należy postarać się o ochronną obudowę na telefon.

Sprawdź ofertę akcesoriów do telefonów

Obudowa ochronna, dzięki której telefon będzie bezpieczny

Są obudowy silikonowe, plastikowe, a także różnego rodzaju futerały ze skóry. Elastyczne etui na telefon doskonale uchroni naszą komórkę przed pęknięciem szybki, czy tylnej obudowy. Dodatkowo etui może mieć kolorowy motyw z fototapetą. Do wyboru są przeróżne obrazki (kotek, serce, piłka, ślady łap futrzaka itp.) Etui z obrazkami jest przeznaczone dla dzieci i osób lubiących zwierzęta i motywy wprowadzające ich w miły nastrój. Jest możliwość zaprojektowania własnego motywu na etui. Wówczas będziemy mieć telefon z taką fototapetką, jaka nam odpowiada (plaża, szklanka z sokiem, las, boisko sportowe, banknot itd.)

Etui typu bumper występuje w wariantach dopasowanych na konkretne modele, dlatego, kupując je, musimy zwrócić na ten fakt uwagę. Ochronna obudowa zakrywa tył telefonu oraz jego boki i ramkę szyby. W bocznych częściach etui ma otwory w miejscach przycisków i aparatu foto. Oprócz elastycznego pokrowca z tworzywa sztucznego możemy wybrać etui aluminiowe. Ma ono ramkę i tylną ściankę z lekkiego aluminium. Ścianka wysuwana jest z ramki jak szufladka. Najpierw zakładamy na telefon ramkę, a potem wsuwamy tylną ściankę.

Telefon czy smartfon?

Bez względu na to, czy posiadamy standardowy telefon, czy smartfon, obydwa sprzęty wymagają dodatkowej powłoki ochronnej. Nigdy celowo nie rzucamy swojego sprzętu na podłogę ani nie uderzamy nim o biurko. Wszelkie upadki i stuknięcia są niezamierzone i niestety zdarzają się bardzo często, w wyniku czego niszczy się fabryczna obudowa. Ochronne etui aluminiowe typu bumper doskonale pasuje na jedne i drugie. Zmienia zwykłą komórkę w ekskluzywny model. Warunkiem tylko jest płaska budowa tego sprzętu, gdyż ścianka z aluminium nie podda się wybrzuszonym kształtom.

W obudowie są wycięcia na wszelkie dotykowe funkcje w aparacie. Kolor ścianki aluminiowego etui może być srebrny, pozłacany, platynowy. Każdy sprawia wrażenie elegancji. Nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Stworzone specjalnie dla osób lubiących wyszukany styl. Ochronna obudowa przyczyni się do długiego użytkowania telefonu lub smartfona bez uszkodzeń, a tym samym dodatkowych napraw i zbędnych wydatków.